Sound Music
Aktualności     
 

Polskie wesele z gośćmi z zagranicy w Raciborzu.

Cześć, tutaj Marek i Dorota. Mieliśmy wesele we wrześniu 2014r. Całą imprezę poprowadził DJ Remi. Bardzo nam zależało, żeby było wesoło, z dużą liczbą tańców i zabaw (głównie tych tanecznych). Ponadto bardzo chcieliśmy, żeby zabawy były wesołe, ale nikogo nie uraziły. Ku naszemu zaskoczeniu wyszło znacznie lepiej niż sobie to nawet wyobrażaliśmy.

Po pierwsze na parkiecie widać było wszystkich, nawet osoby z reguły nietańczące, po drugie DJ Remi urzekł nas swoim dużym zaangażowaniem, a poza tym super zorganizował czas także dla najmłodszych.

Po weselu jeszcze przez jakiś czas wszyscy dziękowali za tak udaną imprezę.
Szczerze polecamy DJ Remi’ego zarówno pod względem oprawy wesela jak i kwestii organizacyjnych.

Dziękują i pozdrawiają

Dorota i Marek

Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi
DJ REMI - DJ z Klasą! Wesele koło Wrocławia.

Klasa. Decydując się na DJ’a/wodzireja obawialiśmy się efektu tej współpracy. Ogłoszenie znaleźliśmy zupełnie przypadkowo. Po pierwszych ustaleniach spodobało nam się to, że mogliśmy zasugerować repertuar, przy jakim chcielibyśmy się bawić.  Mimo  wszystko nie wiedzieliśmy do końca czego się spodziewać, w jaki sposób poprowadzona będzie zabawa. Już po pierwszych minutach na sali -obiekcje minęły  Impreza prowadzona była profesjonalnie pod każdym względem: przywitanie gości, pierwszy taniec, a następnie kolejne zabawy integracyjne, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecamy, szczególnie osobom, które się wahają – DJ z powodzeniem zastępuje funkcje, jakie spełnia orkiestra – jest świetnym wodzirejem i potrafi wyczuć, co i jak zagrać, by utrzymać towarzystwo na parkiecie.

Jeszcze raz, dzięki za imprezę, bawiliśmy się rewelacyjnie !! :):)

Justyna i Wojtek

Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi
Niezapomniane wesele Marty i Amadeusza!

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę weselną! Goście bawili się znakomicie przy dźwiękach największych przebojów lat 70, 80 i 90 :-) Każdy znalazł coś dla siebie- starsi przeboje takie jak "Kawiarenki" czy nieśmiertelne "Gdzie się podziały tamte prywatki", a młodzi szaleli przy dźwiękach "Macareny" i "YMCA". Z parkietu trzeba było Nas znosić :-) Od momentu wejścia na salę nie musieliśmy się już niczym przejmować i martwić, ponieważ DJ Remi przejął kontrolę nad całą imprezą i wszystkimi gośćmi. Jeżeli szukacie fantastycznej oprawy muzycznej i bardzo dobrego wodzireja to trafiliście pod właściwy adres----> SERDECZNIE POLECAMY!!! :-) 

Marta i Amadeusz

Dj Remi Dj Remi Dj Remi
International wedding party in Pałac Frączków

International wedding party in Pałac Frączków.
Dziękujemy serdecznie DJ Remi za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu. Muzyka opracowana przez Pana Remigiusza dopasowała gustom wszystkich gości weselnych. DJ Remi jest niezastąpionym muzykiem, który zabawia gości różnych narodowości. Cieszymy sie z naszego wyboru i gorąco polecamy DJ Remi wszystkim, którzy lubią bawić sie na wysokim poziomie.
Jest nam niezwykle miło napisać tą pozytywną opinię oraz rekomendację. 

Barbara i Gopal

We are grateful to DJ Remi for the musical setting on our wedding. The music prepared by DJ Remi suited all our guests. He is an irreplacable musician who keeps the international guests entertained. We are glad about our choice and we trully recommend DJ Remi to everybody who likes fun on high level. We are happy to write this opinion and recommendation.

Barbara and Gopal

Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi
Małgosia i Krzysiu dziękują DJ Remi'emu

DJ Remi to gwarancja, że każdy z Gości znadzie repertuar dla siebie. Na naszym weselu bawili się wszyscy goście, więc polecamy dj Remi każdemu, kto szuka osoby, kto poprowadzi wesele z klasą, bez głupich zabaw, ale z wywołującymi uśmiech konkursami, każdemu - kto chce z dj'em - wodzirejem wybrać "swój pierwszy kawałek" i każdemu, kto chce wspominać swoje Wesele, jako jeden z piękniejszych dni w życiu!

Dziękujemy - Małgosia i Krzysiu

Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi
Podziękowania dla DJ-Remiego

Najważniejszy i najpiękniejszy dzień naszego życia!!!
W tym pięknym dniu Dj Remi poprowadził imprezę weselną na najwyższym poziomie!!!

Remi jeszcze raz z całego serca chcemy podziękować za profesjonalizm i cudowną oprawę muzyczną. Repertuar jaki przygotowałeś był taki jakiego chcieliśmy. Zarówno my jak i nasi goście bawili się wyśmienicie!!! Każdy z nich znalazł coś z pewnością dla siebie!!!
Do dziś wspominamy ten dzień z uśmiechem na twarzy i jak najbardziej będziemy o Tobie opowiadać i Cię polecać!!! Była moc!! Atrakcje jakie przygotowałeś, były zaskoczeniem nie tylko dla Nas, ale i dla Weselników. Nie było niczego co by się nam nie spodobało. Trafiłeś w nasze gusta. Wszystko było ze smakiem, i każdy szczegół był dopracowany w 100%. Podczas krótkich przerw w tle leciała muzyka, co było również dla nas ważne. W trakcie bloków muzycznych na parkiecie wirowali zadowoleni goście, a w śród nich i My bardzo szczęśliwi. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że jesteś wzorowym fachowcem!!! Bez muzyki nie było by tańca, bez tańca nie było by udanego wesela!!! Dziękujemy!!!!!!

Marta & Piotr
Opole 08.06.2013r

Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi
Wesele u Gosi i Sławka

Wybór oprawy muzycznej na nasze wesele nie był łatwy. Jednak szczęśliwie trafiłam w internecie na stronę SOUNDMUSIC wpisując hasło DJ na wesele. Jednak tym razem pojawił się opis DJ - Wodzirej i to zaintrygowało mnie najbardziej. Poprowadzić przyjęcie weselne, tak aby mogli się bawić wszyscy goście, od najmłodszych do najstarszych, nie jest łatwą sprawą, ale DJ REMI z takim wyzwaniem poradził sobie idealnie. Bawili się wszyscy:).
Podczas spotkania przed weselem podałam właściwie 7 utworów, na których zależało nam najbardziej i to wystarczyło, aby DJ REMI mógł się zorientować przy czym będziemy bawić się najlepiej - reszta była w Jego rękach i wszystko wyszło tak jak chcieliśmy. Serdecznie polecam - gdyż naprawdę jest to wodzirej, który poprowadził wesele od momentu, kiedy tylko pojawiliśmy się na sali weselnej i już niczym nie musieliśmy się przejmować.

Dziękujemy,

Gosia i Sławek

Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi
WESELE MIĘDZYNARODOWE Z GOŚĆMI Z POLSKI, HOLANDII, NIEMIEC
was onze grote dag! Onze grootste zorg was het vinden van een goede DJ die onze Nederlandse, Duitse en Poolse gasten 2 dagen kon vermaken. Na wat speurwerk op het internet en telefoneren ging onze voorkeur uit naar DJ Remi. Zijn voorkomen en beheersing van de talen gaven de doorslag!
Achteraf bleek het ook de perfecte schakel tussen de gasten uit diverse landen! Iedereen heeft met elkaar gedanst en gefeest. We krijgen nu nog steeds reacties van onze gasten, jong en oud, dat het zo'n geweldig en onvergetelijk feest was!
DJ Remi nogmaals bedankt voor het geweldige feest!

Harm & Sylwia

Wesele hotel "Zacisze" Turawa
Dołączamy sie do listy pozytywnych opinii, bawiliśmy sie świetnie, podobnie jak nasi goście.
Dj Remi świetnie wyczuwa klimat i wszystkie jego sugestie muzyczne (i nie tylko) były trafione w dziesiątkę! Gorąco polecamy zwłaszcza tym niezdecydowanym parom, które maja obawy, że na weselu bardziej sprawdzi sie orkiestra. Dj Remi jest żywym dowodem na to, ze tak być nie musi!:)

Serdecznie dziękujemy!:)

Sylwia i Harm

Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi Dj Remi
DJ Remi prowadził wesele Weroniki i Tomka!
15.07.2013 r.
DJ Remi poprowadził Nasze wesele fantastycznie. Od pierwszej do ostatniej piosenki goście wspaniale bawili się na parkiecie, zarówno młodzież jak i dorośli. Podczas obiadu i innych przerw DJ puszczał spokojne utwory, które uprzyjemniały atmosferę przyjęcia. Podczas wesela DJ Remi przeprowadził parę zabaw i wspólnych tańców, które przypadły do gustu zarówno Nam jak i Naszym gościom. Cała zabawa weselna została poprowadzona na bardzo wysokim poziomie.
Jeszcze długo po weselu słyszeliśmy od wszystkich gości pochwały na temat muzyki (którą sam wybrał Remi) oraz na temat samego DJ'a.

Pozdrawiamy z Ekwadoru,
Weronika i Tomek

DJ Remi prowadził wesele dwujęzyczne!
15.07.2013 r.
DJ Remi spotkał się z uznaniem naszym i naszych gości weselnych, polskich jak i zagranicznych. Poprowadził  wesele dwujęzyczne ,co ujęło gości z weselnych. Warto podkreślić elastyczność repertuarową, chwali się również atmosferę jaką wprowadzał podczas wesela! Goście bawili się do samego końca, jak i w dniu wesela tak i w dniu poprawin.
Gorąco polecamy DJ Remi
Pozdrawiamy
Monika i Wim

DJ Remi gained our and our both Polish and non-Polish guests' recognition. He held a bilingual wedding which was found as an interesting idea by us. It is also worth underlining his variety of repertoire and the atmosphere he achieved during the party. The guests enjoyed themselves during the reception as well as the next day.
We strongly recommend DJ Remi!

DJ Remi,
Het was een super leuk feest, de keuze van de Poolse en Nederlandse muziek viel ook erg in de smaak bij ons en onze gasten. Wij vertelen iedereen dat dit een aanrader is voor elke bruiloft.
Bedankt voor de leuke dagen.
M.V.G
Wim en Monika

Tak właśnie wyobrażaliśmy sobie nasze wesele. !
Oczekiwania nasze zostały w pełni spełnione, a sama współpraca z DJ Remi odbywała się płynnie i była dla nas przyjemnością już na etapie planowania, gdzie DJ Remi służył nam swoją pomocą i w przypadku naszych wątpliwości poradą. Sama zabawa, muzyka  i konkursy bardzo podobały się wszystkim gościom, a to wszystko dzięki świetnemu przygotowaniu i zaangażowaniu  DJ-a, który sprawił, że goście właściwie nie schodzili z parkietu!
Serdeczne dziękujemy za pomoc w realizacji naszego marzenia,
Ewa i Radek

Dj Remi Dj Remi Dj Remi
Wesele z DJ Remi w Pokrzywnej
27.03.2013 r.
Niełatwo jest znaleźć DJ'a, który oferowałby oprawę muzyczną odpowiadającą różnym gustom nowożeńców i gości. Jednak DJ Remi okazał się dla nas wybawieniem! Sympatyczny i kulturalny człowiek, z którym mogliśmy ustalić najważniejsze kwestie dotyczące przebiegu całego wesela. Goście byli zachwyceni naszym DJ'em (nawet ci, którzy wcześniej nie wyobrażali sobie dobrego wesela bez udziału zespołu muzycznego), a z naszej strony możemy powiedzieć, że na żadnym weselu tak dobrze się nie bawiliśmy.

Ania i Marcin

International weddnig party with DJ REMI
15.08.2012 r.
Our party was ont the 15th of september 2012. It was a very strange and scary wedding, because we invited people from different country's. Holland , Germany and Poland. For us it was a task to find a DJ that was also multi-task with the languages. Lucky for us, we search and search and talked with many DJ's. And there he was...DJ REMI... a DJ who knows what to do and know the languages :)

Not only that... he's also a very kind and friendly DJ, For me it was the first impression that make me hire him. If we have an other party he would be the one I will and want to have as THE DJ!!!
It was 2,5 months ago, and still we are enjoying the good time DJ Remi made for us.
DJ Remi... Thanks again for the wonderfull day ;)

Audy and Judyta

Kolejne wesele DJ-Remi'ego
14.08.2012 r.
Na naszym weselu w dniu 14 sierpnia 2012 DJ Remi pełnił role wodzireja i zajmował się oprawą muzyczną, spełnił nasze oczekiwania w 100%! Goście nie schodzili z parkietu i bawili się do rana, wszyscy byli zachwyceni, zabawy weselne były na poziomie, angażowały wszystkich gości, różnorodna muzyka trafiała w gust każdego gościa. Gorąco polecamy DJ Remika na każdą imprezę okolicznościowa wymagającą oprawy muzycznej!!

Pozdrawiamy serdecznie
Magdalena i Michał

DJ Remi grał na naszym weselu
12.05.2012 r.
Takiego DJ nie powinno zabraknąć na żadnej imprezie. Zabawy na poziomie. Goście bawili się od początku do końca, mimo różnego wieku i narodowości. Gdybyśmy mieli możliwość coś zmienić, to nic byśmy nie zmienili. Było super, tak powinien wyglądać ten wyjątkowy dzień.
Dziękujemy
Karolina i Tomek

Koncert Pieśni Wielkopostnych i poezji śpiewanej
Koncert Pieśni Wielkopostnych i poezji śpiewanej
  pt."Golgota"
25.03.2012 r.
Dnia 25.03.2012r. o godzinie 12.00 w wypełnionym po brzegi Kościele we Wrocisławicach podczas mszy św. i po mszy św. i o godzinie 16.30 w Kościele Najświętszej Marii Panny w Środzie Śląskiej, Paweł Wenderski z Zespołem B3 zaśpiewał Pieśni Wielkopostne. W repertuarze znalazły się pieśni: 1.Mój Mistrzu, 2.Zbawienie przyszło przez Krzyż, 3.Golgota, 4.Z tobą ciemność nie będzie ciemna, 5.Matka, która pod krzyżem stała, 6.W Chrystusie, 7.Być bliżej Ciebie chcę, 8.List do Matki, 9.Świat obłoków, 10.Dni, których nie znamy, 11.Melancholie, 12.Niewysłowiona jest tylko miłość, 13.Zamiast, 14.Dziwny jest ten świat

Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji TARA - Schronisko
  Dla Koni
18.03.2012 r.
Dnia 18.03.2012r. o godzinie 16.30 w Domie Kultury Środy Śląskiej Paweł Wenderski z Zespołem B3 zaśpiewał na koncercie charytatywnym dla Fundacji TARA. Fundacja Tara - schronisko dla koni założone w 1995 roku pod Wrocławiem, dziś mieszczące się w miejscowości Piskorzyna na Dolnym Śląsku, zajmuje sie wykupywaniem i leczeniem koni. Koncert swoją obecnością zaszczycili m.in.: wicestarosta średzki Mieczysław Kudryński, burmistrz Środy Śląskiej Bogusław Krasucki, przewodniczący Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Zbigniew Sozański i wiceprzewodniczący RM Artur Bogucki.

Koncert Pieśni Wielkopostnych i poezji śpiewanej
Koncert Pieśni Wielkopostnych i poezji śpiewanej
  pt."Golgota"
13.03.2012 r.
Dnia 25.03.2012r. o godzinie 12.00 w Kościele we Wrocisławicach podczas mszy św. i po mszy św. i o godzinie 16.30 w Kościele Najświętszej Marii Panny w Środzie Śląskiej, Paweł Wenderski z Zespołem B3 zaśpiewa Pieśni Wielkopostne. W programie pieśni pasyjne i inne utwory.

Koncert Charytatywny
Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji TARA - Schronisko
  Dla Koni
13.03.2012 r.
Dnia 18.03.2012r. o godzinie 16.30 w Domie Kultury Środy Śląskiej Paweł Wenderski z Zespołem B3 zaśpiewa na koncercie charytatywnym. Wstęp 5zł. Zapraszamy!

Sprawdź linki:
http://www.pl-pl.facebook.com/events/228158693939482/
http://www.pl-pl.facebook.com/taraschroniskodlakoni
http://www.psiaki.waw.pl/mozesz-pomoc/w-najblizszym-czasie/385-18032012-sroda-slaska-koncert-charytatywny-dla-fundacji-tara